Wednesday, 24 June 2009

Spotkanie dla krakusów z NASK-iem

Osoby z Krakowa i okolic zaintersowane spotkaniem ze mną oraz Kasią Sobczyk (nową szefową Zespół Rozwoju Programu Partnerskiego DNS w moim Dziale), zapraszam na kawę do Krakowa na 6 lipca (poniedziałek). Tematem jest robocza dyskusja na temat programu partnerskiego, jego bliskiej i dalszej przyszłości, rozwoju etc. Nie będzie żadnych prezentacji, wystapień i itd. Chciałbym, żeby to była swobodna, szczera dyskusja, bez konkretnych ram formalnych.

Zapraszamy nie tylko Partnerów (do których już trafiło zaproszenie), ale także firmy zainteresowane przystąpieniem do programu już na nowych zasadach. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to proszę o e-mail na ogólny adres dla Partnerów: partner [małpka] dns.pl.

W zależności od liczby chętnych osób wybierzemy ciekawe miejsce gdzieś na Rynku. Plan jest taki, aby spotkać się koło 14.30. Na spotkanie przeznaczymy tyle czasu ile potrzeba. Ewentualnie tematy do poruszenia na spotkaniu możemy przedyskutować wcześniej na Twitterze, moje konto to @bartosiewicz. Możemy też wykorzystać komentarze pod tym blogiem.